Nabídka zájezdů


Exkurze do ČESKÉ TELEVIZE

Jedinečná příležitost nahlédnout do zákulisí České televize. 

Využijete jedinečnou příležitost navštívit zákulisí České televize. Uvidíte, jak se vyrábí vaše oblíbené pořady, vyzkoušíte si filmové kostýmy, nahlédněte do studií a zažijte pracovní den televize.

A to vše s komentářem zkušeného průvodce.

Více o exkurzi se dozvíte ZDE

Zájezd do bavorského zámku NEUSCHWANSTEIN

Velkolepý zámek krále Ludvíka II. Bavorského, jenž se pyšně pne na skalnatých vrcholcích bavorských Alp. Zámek má úctyhodné rozměry a byl vystavěn během sedmnácti let.

Zámek pro víly, ozdobený altánky s věžičkami, nepředstavitelná fantazie, která se stala zkutečností.

Více o zájezdu se dozvíte ZDE

Zájezd ORLÍ HNÍZDO a jezero Königssee

Plavna na jezeře Königssee, nejhlubším a zároveň jedním z nejmenších jezer Německa, jehož průzračná hladina vás uchvátí svou krásou.

Představte si kraj, pro který je slovo pohádka až příliš slabé. Krásné hory, čistý vzduch a plno zeleně. Ale pak se podíváte o kus dál a zničehonic vás zamrazí. Tady bydlel Hitler, tamhle Göring, a Speerův dům dokonce ještě stojí. Jsme na jihu Bavorska, v okolí malebného městečka Berchtesgaden. Místo, kde se odehrávaly mnohé kapitoly z děsivých dějin třetí říše - ORLÍ HNÍZDO

Více o zájezdu se dozvíte ZDE Zájezd na Orlí hnízdo a jezero Königssee

Bad Füssing - RELAX a ODPOČINEK

Pojďte si s námi užít termální lázně s minerální vodou mající až neskutečně blahodárné účinky na organismus.

Bad Füssing se stal prvním z celé řady vynikajících lázní v Bavorsku a postupem času se proměnil v moderní centrum zdravotní a wellness dovolené, které v dnešní době patří k nejvyhledávanějším a nejnavštěvovanějším lázním v Evropě.

Více o zájezdu se dozvíte ZDE