Orlí hnízdo

Navštivte s námi horskou chatu Adolfa Hitlera zvanou Orlí hnízdo s krásnými výhledy. Užijete si jak historickou prohlídku, tak i krásnou přírodu a z Orlího hnízda se přesuneme k jednomu z nejkrásnějších a nejhlubších jezer Německa a podíváme se i do ikonického kostela sv. Bartoloměje. 

Chci vědět víc

Na jeden den do Legolandu!

Pokud hledáte zábavu pro celou rodinu, pojeďte s námi na výlet do Legolandu v Německu. Tento zábavní park nabízí více než 55 atrakcí, které si zamilují jak dospělí, tak i děti a to včetně Lego Safari, horských drah, možnosti udělat si Lego autoškolu a mnoho dalších zajímavostí!

Bad Füssing - RELAX a ODPOČINEK

Pojďte si s námi užít termální lázně s minerální vodou mající až neskutečně blahodárné účinky na organismus.

Bad Füssing se stal prvním z celé řady vynikajících lázní v Bavorsku a postupem času se proměnil v moderní centrum zdravotní a wellness dovolené, které v dnešní době patří k nejvyhledávanějším a nejnavštěvovanějším lázním v Evropě.

Chci vědět víc 

Jump Park v Praze

Zábava na trampolínách pro děti i dospělé! V areálu najdete trampolíny, tzv. ninja parkour, vysokou lezeckou stěnu, závodní dráhu s překážkami a mnoho dalších aktivit! Pro ty odvážnější je zde k dispozici i největší skokanská věž v České republice. 


Chci vědět víc 

Na den do Paříže 

Jeden den v Paříži je krásným zážitkem pro všechny milovníky romantiky, kultury a historie. Podíváme se na Paříž z výšky Eiffelovi věže, navštívíme Louvre, Notre-Dame i baziliku Sacre Coeur a mnoho dalšího! Projedeme se na lodičce po Seině a zajdeme se podívat i do umělecké čtvrti. Ochutnáme tradiční francouzská jídla. 

Chci vědět víc 

Mirakulum

Mirákulum je místem, které nadchne děti i dospělé. V tomto zábavně-naučném parku najdete mini zoo, akvapark, bludiště, trampolíny a mnoho dalšího!

Chci vědět víc 

ZOO a Delfinárium Norimberk

Užijte si s dětmi krásný den plný zážitků ve zvířecí říši norimberské ZOO, která se rozprostírá na 70 hektarech a patří mezi nejnavštěvovanější zoologické zahrady v celém Německu.

Kromě klasické podívané do světa zvířat se můžete také těšit na největší Delfinárium v Německu, kde se setkáte se 4 výbornými delfíními skokany, někteří byli odchováni přímo v ZOO.

Chci vědět víc 

Pojeďte s námi na muzikál Okno mé lásky

Pojeďte s námi na vyprodaný muzikál s hity Petra Jandy a kapely Olympic!

Relax v Maďarsku

Zájezd do Thermal Hotel Visegrád je ideální pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek. Hotel se nachází v krásném přírodním prostředí v maďarské obci Visegrád a nabízí svým hostům luxusní ubytování, vynikající stravování a širokou škálu wellnessových služeb.

Technické muzeum 

Výlet do Technického muzea pro všechny věkové kategorie s možností návštěvy Rudného dolu s komentovanou prohlídkou. 

Již brzy a to 26.10.2023                                   Dárkový poukaz na výlet

                        Darujte poukaz svým blízkým a dopřejte jim den plný zábavy, relaxace, poznání, ....