Pojeďte s námi na zájezd pořádaný ve spolupráci s CK Šumava

Na den do Legolandu!

Termín zájezdu: 22.7. 2023

Cena za jednoho: 1990,-

cena je včetně dopravy a vstupu

Odjezd v 5 ráno od Klatovské Bouchalky, možný nástup kde bude potřeba - napište nám! 

Pojeďte si s námi užít den ve světě Lega 

Pokud hledáte zábavu pro celou rodinu, pojeďte s námi na výlet do Legolandu v Německu. Tento zábavní park nabízí více než 55 atrakcí, které si zamilují jak dospělí, tak i děti.

Hned po příchodu vás přivítá úžasný pohled na gigantickou sochu z kostek Lego, kterou si nemůžete nechat ujít. Následně si můžete projít jednotlivými zónami parku a vyzkoušet si neuvěřitelné atrakce.

Již na začátku vás čeká horská dráha v podobě draka, která vás přenese přes celý park a nabídne skvělou adrenalinovou jízdu. A nezapomeňte také na horskou dráhu v podobě vikinga, která nabízí rychlou a zábavnou jízdu se skvělým výhledem na okolí.

Pro milovníky rychlosti a závodů je tu simulátor jízdy formule 1, kde si můžete zkusit, jaké to je být závodním jezdcem. Děti si mohou užít zábavu v Duplo Landu nebo si vyzkoušet řidičský výcvik v Lego City.

Další neuvěřitelnou atrakcí je safari se zvířátky z lega, kde můžete pozorovat modely zvířat v životní velikosti. Pro milovníky vody je tu Aquazone Wave Racer, kde se mohou projíždět na vodních motorkách a zažít skvělou jízdu v tryskající vodě.

A to je jen malá ochutnávka z celkového nabízeného množství atrakcí, které vás v Legolandu čekají. Nevynechejte také návštěvu Minilandu, kde se můžete podívat na neuvěřitelné Lego modely mnoha světových památek.

Legoland je skvělým místem pro celodenní zábavu pro celou rodinu. Určitě si užijete spoustu adrenalinových atrakcí, stejně jako krásné a kreativní okamžiky při stavbě z kostek lega. Tak neváhejte a přidejte se k nám na zájezd do Legolandu, kde se vám splní všechny dětské sny!

Photo by Xavi Cabrera on Unsplash